Butikk: hvor mye til sammen

Et ark med enkle matteoppgaver 2 trinn med bilder hvor barna skal legge sammen pris på matvarer og regne ut hvor mye koster bananer, epler, pærer og jordbær til sammen.

EnglishNorway